40V Kosiarka akumulatorowa z napędem 46cm GD40LM46SPK4 zestaw ładowarka + aku 4Ah

SKU
GR2506807UB

2199,00
z VAT: 2704,77

W magazynie

40 V Kosiarka z napędem 46 cm, silnik bezszczotkowy, zestaw z ładowarką i akumulatorem 4 Ah

Model GD40LM46SPK4

To bezsprzecznie najlepsza alternatywa dla kosiarek benzynowych dzięki nowoczesnemu silnikowi bezszczotkowemu serii DigiPro. Bez szczotek węglowych silnik bezszczotkowy jest do 10 razy bardziej niezawodny niż silnik konwencjonalny. System oszczędzania akumulatora ECO Boost automatycznie dostosowuje prędkość obrotową silnika w zależności od obciążenia noża kosiarki.

Ten typ silnika ma moc porównywalną z benzynowymi odpowiednikami i jednocześnie nie ma wad silnika spalinowego. Nie ma redukcji momentu obrotowego przy dużym obciążeniu, wibracje i poziom hałasu jest kilkakrotnie niższy. Mimo to ten typ silnika jest całkowicie przyjazny dla środowiska - nie ma emisji szkodliwych gazów. A najważniejszą zaletą jest łatwość obsługi: nie ma potrzeby wymiany oleju, filtrów i świec, nie ma potrzeby mieszania oleju silnikowego z paliwem, a włączanie odbywa się za pomocą jednego przycisku. I w przeciwieństwie do kosiarki elektrycznej 230 V, nie musisz uważać na przewód zasilający.

To najmocniejsza kosiarka z kolekcji 40 V. Bardzo duża szerokość koszenia, bo aż 46 cm, jest wystarczająco duża, aby pokryć obszar do 750 m2 na jednym ładowaniu dzięki dwóm gniazdom na akumulator. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest zastosowanie w pełni bezstopniowego napędu na tylną oś. Z pewnością doceni to każdy użytkownik, który posiada ponad 500 m2 działki oraz ten, którego działka jest na terenie nierównym lub ze skosami.

Urządzenie łączy w sobie 3 funkcje: mulczowanie (rozdrabnianie skoszonej trawy i wyrzucanie jej na trawnik), zbieranie skoszonej trawy w specjalnym koszu o pojemności 55 litrów oraz koszenie trawy z wyrzutem bocznym. Szerokość robocza kosiarki wynosi 46 cm. Na korpusie znajduje się specjalna dźwignia z 7 pozycjami do regulacji poziomu koszenia. Wysokość koszenia jest regulowana w zakresie od 25 do 80 mm. Korpus kosiarki wykonany jest ze stali, co zapewnia mu trwałość, a obudowa silnika ze specjalnego „miękkiego” tworzywa ABS, odpornego na odpryski i pęknięcia.

Zestaw zawiera ładowarkę 4 A oraz akumulator 4 Ah


GŁÓWNE CECHY:

   • Stalowa obudowa 
   • System regulacji obrótów noża ECO Boost
   • 3 funkcje koszenia
   • Ergonomiczny, miękki uchwyt
   • Centralna regulacja wysokości koszenia
   • Składany uchwyt ułatwiający składowanie


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 40 V
   • Silnik bezszczotkowy
   • Prędkość jazdy 0,5 - 1,5 m/s
   • Szerokość koszenia: 46 cm
   • 7 poziomów regulacji wysokości koszenia: 25 - 80 mm
   • Referencyjna pow. koszenia ok 750 m2
   • Waga: 29 kg
   • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: do 12 min, 4 Ah: do 24 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909050454
Urządzenie / akcesoria kosiarka akumulatorowa z napędem
Szerokość koszenia [cm] 46,00
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 40 V
Ilość akumulatorów w zestawie 1
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Pojemność akumulatora 4.0 Ah