2x24V Kosiarka akumulatorowa 41cm G24X2LM41K2x zestaw ładowarka dual + 2 aku 2Ah

SKU
GR2512607UC

1399,00
z VAT: 1720,77

W magazynie

2x24V Kosiarka 41cm zestaw z ładowarką i akumulatorem 4 Ah

Model G24X2LM41K2X

Przeznaczony jest do koszenia średnich powierzchni trawników. To podstawowy model z serii bezprzewodowych kosiarek 48 V firmy Greenworks.

Wygodna, zwrotna, kompaktowa kosiarka o niskiej wadze i niskim poziomie hałasu. Idelana do koszenia przydomowych miejskich domów szeregowych, czy małych ogródów poza miastem. 

Obudowa ma zapewnić niezawodność i trwałość, dlatego korpus kosiarki wykonany jest ze specjalnego „miękkiego” tworzywa sztucznego ABS.

Szerokość koszenia tej kosiarki wynosi 41 cm, posiada funkcję mulczowania oraz zbierania trawy. Kosz na trawę ma pojemność 50 litrów i jest wykonany w metalowej ramie.

Kosiarka posiada centralną regulację wysokości koszenia od 25 mm do 80 mm. Łatwo można przenosić i zmieniać jej położenie, gdyż kosiarka wyposażona jest w specjalny uchwyt o centralnym położeniu i bardzo dobrym wyważeniu.

Niewątpliwą zaletą systemu 2x24 V jest możliwość wykorzystania akumulatorów 24 V nie tylko do innych narzędzi ogrodowych Greenworks, ale również do szerokiej gamy elektronarzędzi akumulatorowych Greenworks 24 V

Kosiarka występuje w zestawie z ładowarką dual slot 24 V (dwie komory na akumulator) oraz z dwoma akumulatorami 24 V 2 Ah.

GŁÓWNE CECHY:

 • Obudowa z materiału typu ABS
 • 2 funkcje koszenia
 • Ergonomiczny, miękki uchwyt
 • Centralna regulacja wysokości
 • Składany uchwyt ułatwiający składowanie


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Napięcie: 48 V
 • Silnik szczotkowy
 • Szerokość koszenia: 41 cm
 • 6 poziomów regulacji wysokości koszenia: 25 - 80 mm
 • Referencyjna pow. koszenia maks. 600 m2 dla pracy z akumulatorem 4 Ah
 • średnica koła przedniego 18 cm, tylnego 20 cm
 • Waga: 18 kg
 • Czas pracy na akumulatorach 2 Ah: do 13 min, 4 Ah: do 26 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909062433
Urządzenie / akcesoria kosiarka akumulatorowa
Szerokość koszenia [cm] 41,00
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 24 V
Ilość akumulatorów w zestawie 2
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Pojemność akumulatora 2.0 Ah