WSPIERAMY ORGANIZACJE CHARYTATYWNE

Z dumą wspieramy organizacje charytatywne i pomocy społecznej, a także liczne inicjatywy młodych zdolnych ludzi. Naszą społeczną odpowiedzialność postrzegamy szeroko. 

To integralna część filozofii naszej firmy. Jesteśmy dumni mogąc wspierać instytucje charytatywne takie jak Caritas, jak również organizacje pomocy społecznej, w tym Monar i ośrodki terapii zajęciowej.

PWR Racing Team


Wspieramy również ciekawe, innowacyjne pomysły młodych zdolnych ludzi. Jedna z takich inicjatyw to PWR Racing Team – zespół utworzony przez grupę studentów z Politechniki Wrocławskiej, którzy budują prawdziwe bolidy wyścigowe i startują w międzynarodowych zawodach Formuła Student.

JetStream


Pomagamy też grupie JetStream, również z Politechniki Wrocławskiej. Studenci konstruują samoloty i z sukcesami biorą udział w prestiżowych, międzynarodowych zawodach lotniczych w Stanach Zjednoczonych.

FabLabInicjatywą innego rodzaju jest FabLab, czyli laboratorium fabrykacji w Łodzi. To niezwykły warsztat, działający w ramach Maker Culture, czyli współczesnego ruchu „Zrób to sam”. Jest otwarty dla wszystkich – inżynierów, rzemieślników, studentów, artystów, designerów czy hobbystów, doświadczonych oraz początkujących. To miejsce wymiany wiedzy technicznej oraz inspiracji.