24V myjka ciśnieniowa Greenworks G24PW

SKU
GR5105307

463,59
z VAT: 570,22

Na zamówienie (do 21 dni) Produkt zamawiany od producenta. Oczekiwanie do 21 dni.

24 V Myjka ciśnieniowa

Model G24PW

Czy potrzebujesz doprowadzić do czystości swoje podstawowe urządzenia ogrodowe? Czas to zrobić z wydajną, kompaktową myjką ciśnieniową!

To bezsprzecznie najlepsza alternatywa dla uniwersalnych myjek "na przewód".

Od czyszczenia grilla, po czyszczenie rowerów... - przenośna myjka ciśnieniowa Greenworks, o ciśnieniu 24 barów, została zaprojektowana do wszechstronnego, funkcjonalnego i praktycznego zastosowania w wygodny sposób. Jest lekka i posiada wbudowany silnik o mocy 300 watów i jest wpinana bezpośrednio do węża wodnego. Dzięki temu jest bardzo poręczna


Jak na urządzenie akumulatorowe ma wysoki przepływ 180 l/h, a wraz z kilkoma dołączonymi akcesoriami pozwala na wykonanie różnych prac w miejscach, gdzie nie masz dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki tej wszechstronnej konstrukcji możesz łatwiej wykonywać pracę w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Waga to tylko 2,56 kg!


GŁÓWNE CECHY:

 • Przenośna konstrukcja do czyszczenia poza miejscem pracy.
 • Mocna akumulatorowa myjka, którą można użyć do czyszczenia rowerów, grilli oraz innych przydomowych urządzeń.
 • Kompaktowa konstrukcja zapewniająca wygodę użytkowania i przechowywania


  Akcesoria w zestawie:
 • Pistolet wysokociśnieniowy
 • Wąż wysokociśnieniowy
 • Dysza do regulowania strumienia wody
 • Pojemnik na detergent

 

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 24 V
   • Silnik: szczotkowy
   • Max. ciśnienie: 24 bar
   • Max. przepływ wody: 180 l/h
   • Waga: 2,56 kg

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909069333
Urządzenie / akcesoria myjka ciśnieniowa
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 24 V