60V wiertnica/świder do ziemi Greenworks GD60EA

SKU
GR3707407

1449,00
z VAT: 1782,27

W magazynie

60 V wiertnica/świder do ziemi, silnik bezszczotkowy

Model GD60EA

Potężne narzędzie do wykonywania odwiertów w ziemii. Dwuręczna wygodna maszyna, odpowiedniej wagi do prac w różnych rodzajach gleby. Wiertnica wyposażona w świder o średnicy 20 cm i długości 89 cm z możliwością przedłużania (w zestawie przedłużka) umożliwi wywiercenie owtorów o średnicy maks. 25 cm. Idealnie pod konstrukcje drewniane czy ogrodzenia. Obroty prawe i lewe umożliwiają awaryjne wykręcanie wiertnicy. Wysoki moment obrotowy umozliwi pracę w trudnych glebach


GŁÓWNE CECHY:

   • obroty prawe/lewe
   • świder 20 x 89 cm
   • w zestawie przedłużka 40 cm

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 60 V
   • Silnik: bezszczotkowy
   • Moment obrotowy 60 Nm
   • Obroty bez obciążenia: do przodu 210 rpm, do tyłu 50 rpm
   • Waga:15,2 kg (bez akumulatora)

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909078373