60V nożyce do żywopłotu Greenworks GD60HT66

SKU
GR2206507

799,00
z VAT: 982,77

W magazynie

60 V Nożyce do żywopłotu 66 cm, silnik bezszczotkowy

Model GD60HT66

Żywopłot jest zazwyczaj liniową formą rozplanowania nasadzeń drzew lub krzewów, które sadzone są w niewielkiej odległości od siebie dla uzyskania niewysokiej, zwartej ściany zieleni. Funkcją żywopłotu może być kształtowanie specyficznej przegrody wydzielającej pewne części ogrodu, podkreślenie szlaków komunikacyjnych, zaznaczenie granic obiektu, podkreślenie osi kompozycyjnych czy izolacja od hałasu, wiatru i zanieczyszczeń. Do realizacji w/w celów służą nożyce do żywopłotów.

Nożyce do żywopłotu GREENWORKS to bezsprzecznie najlepsza alternatywa dla nożyc benzynowych dzięki nowoczesnemu silnikowi bezszczotkowemu serii DigiPro. Bez szczotek węglowych silnik bezszczotkowy jest do 10 razy bardziej niezawodny niż silnik konwencjonalny.

Urządzenie zapewnia niezbędną moc i szybkośc cięcia na poziomie 3200 cięć na minutę! To w połączeniu z długością ostrza 66 cm znacznie ułatwia pracę, czyniąc ją przyjemniejszą i szybszą. Lekkość i wygoda w użyciu podczas cięcia zarówno w pionie, jak i w poziomie za pomocą obrotowego (180°), tylnego uchwytu. W momecie zakleszczenia zastosuj automatyczny przycisk zwolnienia.


GŁÓWNE CECHY:

   • Idealny produkt do przycinania na różnych wysokościach.
   • Uchwyt tylny obrotowy 180°.
   • Osłonę chroniącą przed przypadkowym zranieniem dłoni.
   • Wszechstronność i lekkość dla efektywnej i komfortowej pracy.
   • Przycisk JAM - przeciwko zakleszczeniom noży tnących. 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 60 V
   • Silnik bezszczotkowy
   • Maksymalna prędkość obr / min: 3 200
   • Długość ostrza: 66 cm
   • Szerokość ostrza: 27 mm
   • Waga: 3,25 kg
   • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: do 60 min, 4 Ah: do 120 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909070483
Urządzenie / akcesoria nożyce do żywopłotu
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 60 V
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Długość ostrza [cm] 61,00
GR2201007.pdf (209.80 kB)