40V pilarka/nożyce do żywopłotu na wysięgniku Greenworks GD40PSH

SKU
GR1303907

922,66
z VAT: 1134,87

W magazynie

40 V Pilarka oraz Nożyce do żywopłotu na wysięgniku 2w1

Model GD40PSH

Nożyce do żywopłotu z łatwością poradzą sobie z kształtowaniem koron drzew, ścinaniem i przycinaniem krzewów, żywopłotów i innych roślin ozdobnych. Siedmiopozycyjne ostrze umożliwia cięcie roślin pod różnymi kątami.

Pilarka z prowadnicą umożliwia cięcie wysokich gałęzi i kończyn.

Wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie pilarkę i nożyce do żywopłotu. Wyposażone w prowadnicę o długości 25 cm, nożyce o długości 51 cm i 3-częściowy wysięgnik (do 2,4 m wysokości) pozwala na komfortowe obcinanie gałęzi i wysokich żywopłotów.

Główną zaletą tego urządzenia jest innowacyjny silnik bezszczotkowy. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowany odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza.


GŁÓWNE CECHY:

   • 2 w 1: Dwa najpopularniejsze urządzenia połączone w jedno dla bezpiecznej pracy przy wysokich krzewach i drzewach
   • Dwa urządzenia na tej samej podstawie mogą być wymieniane bez użycia dodatkowych narzędzi

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 24 V
   • Silnik bezszczotkowy
   • Długość ostrza (do krzewów): 25 cm
   • Długość prowadnicy (do gałęzi): 51 cm
   • Prędkość łańcucha 9,8 m/s
   • Zasięg maksymalny: 2,4 m
   • Waga: 3,75 / 3,85 kg
   • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: do 8,5 / 40 min, 4 Ah: do 17 / 80 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909074368
Urządzenie / akcesoria pilarka
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 40 V
Ilość akumulatorów w zestawie 0
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Długość ostrza [cm] 51,00
Długość prowadnicy [cm] 20,00