24V wiertarko-wkrętarka Greenworks GD24DD35

SKU
GR3704007

320,81
z VAT: 394,60

W magazynie: mała ilość

24V Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Model GD24DD35

Najczęściej stosowane urządzenie, wszędzie tam gdzie remontujemy, wykańczamy, zmieniamy przestrzeń w domu jak i w jego najbliższej okolicy.

Urządzenie to jest przeznaczone do wiercenia wszystkich rodzajów materiałów drewnianych (tarcica, sklejka, panele, deski kompozytowe, płyta pilśniowa), ceramiki, tworzyw sztucznych, włóknie szklanych, laminatach i metalu.

Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w profesjonalny metalowy uchwyt wiertarski o średnicy - 13 mm. Regulacja wysokiego momentu obrotowego na poziomie 35 Nm, odbywa się poprzez przekładnię sprzęgła 18-stopniową + wiercenie. Regulacja prędkości pozwala na precyzjną pracę i jest regulowana poprzez przełożenia biegów przekładni. Podświetlenie LED natomiast pomoże pracować w trudno dostępnych oraz słabo oświetlonych miejscach.

Główną zaletą tego urządzenia jest innowacyjny silnik. Jest to pierwsza wiertarko-wkrętarka Greenworks 24V z silnikiem bezszczotkowym. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza.


GŁÓWNE CECHY:

 • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga
 • Metalowy uchwyt wiertarski
 • Dwa tryby pracy - wiercenie, wkręcanie
 • Obroty prawe / lewe
 • Przełącznik trybów prędkości LOW / HIGH
 • Płynna regulacja obrotów w spuście
 • Podświetlenie LED
 • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Napięcie: 24 V
 • Silnik bezszczotkowy
 • Uchwyt wiertarski: 13 mm
 • Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm
 • Prędkość obrotowa obr/min: 0-380 / 0-1450 
 • Waga: 1,03 kg

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909062075
Uchwyt wiertarski
Napięcie zasilania [V] 24 V
Zasilanie akumulatorowe
Długość [mm] 205,00
Szerokość [mm] 85,00
Wysokość [mm] 221,00