24V Szlifierka kątowa 125 mm GD24AG

SKU
GR3200207

419,37
z VAT: 515,83

W magazynie: mała ilość

24V Szlifierka kątowa 125 mm

Model GD24AG

Urządzenie to służy przede wszystkim do cięcia i szlifowania metalu oraz innych twardych materiałów. Najczęściej używa się ich do przecinania prętów zbrojeniowych, blachy, cięcia betonowych i ceramicznych elementów, a także do zgrubnego szlifowania twardych powierzchni.

Wysoka prędkość obrotowa do 10500 obr./min. pozwala na bardzo precyzyjną pracę. Gwint M14 i dostosowanie do tarcz o średnicy do 125 mm, sprawia że urządzenie współpracuje z najbardziej popularnymi tarczami. Wymiana tarczy odbywa się poprzez przycisk blokady wrzeciona. Dołączany wykonany z miękkiego tworzywa, odporny na wstrząsy uchwyt boczny można zamocować z prawej lub lewej strony urządzenia. Co w połączeniu z niską wagę - tylko 1,58 kg, sprawia, że każda praca jest komfortowa, prosta, szybka.

Główną zaletą tego urządzenia jest innowacyjny silnik. Jest to pierwsza szlifierka Greenworks 24V z silnikiem bezszczotkowym. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowany odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza.


GŁÓWNE CECHY:

  • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga
  • Dodatkowy uchwyt boczny
  • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Napięcie: 24 V
  • Silnik bezszczotkowy
  • Gwint: M14
  • Średnica tarczy: 125 mm
  • Prędkość obrotowa obr/min: 10 500
  • Waga: 1,58 kg

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909062112
Długość [mm] 330,00
Szerokość [mm] 150,00
Wysokość [mm] 116,00