24V kosiarka Greenworks + podkaszarka GD24LM33LT25K4 ładowarka + aku 4 Ah

SKU
GR1305007

1048,49
z VAT: 1289,64

W magazynie: mała ilość

24V Kosiarka 33 cm + podkaszarka 25 cm zestaw z ładowarką i akumulatorem 4 Ah

Model GD24LM33LT25K4

Co sprawi, że Twoja praca w ogrodzie będzie łatwa i przyjemna? Na pewno - wygodna i zwrotna kosiarka o niskiej wadze i niskim poziomie hałasu. A także brak konieczności używania benzyny oraz drogiej i pracochłonnej konserwacji. Dodatkowy plus tylko dla Ciebie to brak wdychania szkodliwych emisji CO2 oraz dbanie o swoje zdrowie i środowisko.

Aby zapewnić niezawodność, korpus kosiarki wykonany jest ze specjalnego „miękkiego” tworzywa sztucznego, które nie uszkadza się, gdy uderzą w niego małe kamienie. Szerokość koszenia tej kosiarki wynosi 33 cm. Pojemnik na trawę ma pojemność 30 litrów i jest wykonany na metalowej ramie. Kosiarka posiada 3-stopniową regulację wysokości koszenia od 20 do 60 mm.Ważną cechą tej kosiarki jest system ochrony obudowy silnika przed uszkodzeniami mechanicznym. Zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem, jest dostarczono specjalny klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa. Uchwyt kosiarki można złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

Combo z podkaszarką zapewnia doskonały zestaw do kompletnego zadbania o niewielki trawnik.

Podkaszarka G24LT25 model z linii podkaszarek ogrodowych Greenworks z kolekcji 24V. Podstawowe zadanie to przycinanie i wyrównywanine trawy wszędzie tam, gdzie trudno jest to zrobić zwykłą kosiarką takie jak wąskie przestrzenie, nierówna gleba.

Akumulatorowa podkaszarka to najlepszy zamiennik dla urządzeń spalinowych lub elektrycznych. Jego główne zalety do urządzeń elektrycznych to niezależność od gniazdka 230V, porównywalna moc, niewielka waga urządzenia, mniejszy hałas i wibracje, a co najważniejsze - łatwość obsługi. Natomiast przy porównaniu z urządzeniami spalinowymi, nie ma potrzeby przygotowywania mieszanki paliwowej oraz wymiany oleju i świec zapłonowych.

Szerokość koszenia - 25 cm, szpula posiada jednostronny wysuw żyłki o średnicy1,6 mm z jej pełnym automatycznym podawaniem. Silnik narzędzia jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem, a specjalny przycisk chroni przed przypadkowym uruchomieniem.

Kosiarka jak i podkaszarka zasilane są akumulatorem 24 V (w zestawie akumulator 4 Ah), który może być używany z innymi urządzeniami 24 V (ponad 20 sztuk).

 
GŁÓWNE CECHY KOSIARKI:

 • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga i doskonała zwrotność
 • Regulacja wysokości koszenia na 3 poziomach
 • System ochrony przed przegrzaniem/przeciążeniem i głębokim rozładowaniem.
 • System ochrony silnika przed uszkodzeniami mechanicznymi
 • Klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa
 • Składany uchwyt ułatwiający przechowywanie
 • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 

GŁÓWNE CECHY PODKASZARKI:

 • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga
 • System ochrony silnika przed przeciążeniem
 • Przycisk bezpieczeństwa przed przypadkowym uruchomieniem
 • Składany uchwyt wysięgnik (3 łączniki)
 • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE KOSIARKI:

 • Napięcie: 24 V
 • Silnik bezszczotkowy
 • Szerokość koszenia 33 cm 
 • Kosz na trawę 30 litrów
 • Waga: 8,2 kg

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE PODKASZARKI:

 • Napięcie: 24 V
 • Silnik szczotkowy
 • Szerokość cięcia 25 cm
 • Żyłka 1,6 mm
 • Waga 2,2 kg

 

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909080154
Urządzenie / akcesoria kosiarka akumulatorowa
Szerokość koszenia [cm] 33,00
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 24 V
Ilość akumulatorów w zestawie 1
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Pojemność akumulatora 4.0 Ah