24V kosiarka 33 cm Greenworks GD24LM33K4 zestaw ładowarka + aku 4 Ah

SKU
GR2516107UB

927,22
z VAT: 1140,48

Na zamówienie (do 21 dni) Produkt zamawiany od producenta. Oczekiwanie do 21 dni.

24V Kosiarka 33 cm zestaw z ładowarką i akumulatorem 4 Ah

Model GD24LM33K4

Co sprawi, że Twoja praca w ogrodzie będzie łatwa i przyjemna? Na pewno - wygodna i zwrotna kosiarka o niskiej wadze i niskim poziomie hałasu. A także brak konieczności używania benzyny oraz drogiej i pracochłonnej konserwacji. Dodatkowy plus tylko dla Ciebie to brak wdychania szkodliwych emisji CO2 oraz dbanie o swoje zdrowie i środowisko.

Aby zapewnić niezawodność, korpus kosiarki wykonany jest ze specjalnego „miękkiego” tworzywa sztucznego, które nie uszkadza się, gdy uderzą w niego małe kamienie. Szerokość koszenia tej kosiarki wynosi 33 cm. Pojemnik na trawę ma pojemność 30 litrów i jest wykonany na metalowej ramie. Kosiarka posiada 3-stopniową regulację wysokości koszenia od 20 do 60 mm.Ważną cechą tej kosiarki jest system ochrony obudowy silnika przed uszkodzeniami mechanicznym. Zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem, jest dostarczono specjalny klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa. Uchwyt kosiarki można złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

Kosiarka zasilana jest akumulatorem 24 V (w zestawie akumulator 4 Ah), który może być używany z innymi urządzeniami 24 V (ponad 20 sztuk).

 
GŁÓWNE CECHY:

 • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga i doskonała zwrotność
 • Regulacja wysokości koszenia na 3 poziomach
 • System ochrony przed przegrzaniem/przeciążeniem i głębokim rozładowaniem.
 • System ochrony silnika przed uszkodzeniami mechanicznymi
 • Klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa
 • Składany uchwyt ułatwiający przechowywanie
 • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) 


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Napięcie: 24 V
 • Silnik bezszczotkowy
 • Szerokość koszenia 33 cm 
 • Kosz na trawę 30 litrów
 • Waga: 8,2 kg
 • Czas pracy na akumulatorze 2 Ah: 13 min, 4 Ah: 26 min

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909074207
Urządzenie / akcesoria kosiarka akumulatorowa
Szerokość koszenia [cm] 33,00
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 24 V
Ilość akumulatorów w zestawie 1
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Pojemność akumulatora 4.0 Ah