40V Myjka ciśnieniowa GDC40

SKU
GR5104507

838,79
z VAT: 1031,71

W magazynie: mała ilość

40 V Myjka ciśnieniowa, silnik Bezszczotkowy

Model GDC40

Czy potrzebujesz doprowadzić do czystości swoje podstawowe urządzenia ogrodowe? Czas to zrobić z wydajną, kompaktową myjką ciśnieniową!

To bezsprzecznie najlepsza alternatywa dla uniwersalnych myjek "na przewód" dzięki nowoczesnemu silnikowi bezszczotkowemu serii DigiPro. Bez szczotek węglowych silnik bezszczotkowy jest do 10 razy bardziej niezawodny niż silnik konwencjonalny.

Od czyszczenia grilla, po czyszczenie rowerów... - przenośna myjka ciśnieniowa Greenworks, o ciśnieniu 70 barów, została zaprojektowana do wszechstronnego, funkcjonalnego i praktycznego zastosowania w wygodny sposób. Jest lekka i posiada wbudowany silnik oraz zbiornik na wodę o pojemności 20 l.


Jak na urządzenie akumulatorowe ma wysoki przepływ 300 l/h, a wraz z kilkoma dołączonymi akcesoriami pozwala na wykonanie różnych prac w miejscach, gdzie nie masz dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki tej wszechstronnej konstrukcji możesz łatwiej wykonywać pracę w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Waga to tylko 7,9 kg!


GŁÓWNE CECHY:

   • Przenośna konstrukcja do czyszczenia poza miejscem pracy.
   • Mocna akumulatorowa myjka, którą można użyć do czyszczenia rowerów, grilli oraz innych przydomowych urządzeń.
   • Kompaktowa konstrukcja zapewniająca wygodę użytkowania i przechowywania.

    Akcesoria w zestawie:

   • Pistolet wysokociśnieniowy

   • Wąż wysokociśnieniowy o długości 6 m

   • Dysza do regulowania strumienia wody

   • Filtr wody + pojemnik na środki chemiczne

 

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

   • Napięcie: 40 V
   • Silnik: bezszczotkowy
   • Max. ciśnienie: 70 bar
   • Max. przepływ wody: 300 l/h
   • Czas pracy: maks. 40 min (akumulator 4 Ah), maks. 20 min (akumulator 2 Ah)
   • Waga: 7,9 kg

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?

1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.

3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.

4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.

5. Znani na świecie
Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

producent GREENWORKS
EAN 6952909027135
Urządzenie / akcesoria myjka ciśnieniowa
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie zasilania [V] 40 V
Rodzaj akumulatora litowo - jonowy
Ciśnienie [bar] 70,00
GR5104507.pdf (211.37 kB)